AUTOMOBILIAI IŠ VOKIETIJOS IR KITŲ EUROPOS ŠALIŲ

Perkame ir gabename automobilius iš Vokietijos

SURASIME, APŽIŪRĖSIME, NUPIRKSIME BEI TRANSPORTUOSIME AUTOMOBILĮ IŠ VOKIETIJOS AR KITŲ EUROPOS ŠALIŲ.

Automobiliai iš Vokietijos ir Europos – tai puiki galimybė nusipirkti kokybišką bei tinkamai prižiūrėtą naudotą automobilį iš pirmo savininko. Tačiau, kartais automobiliai gali turėti paslėptų defektų, o kelionė užtrunka daug laiko ir gali nueiti perniek.

Apžiūrime, perkame bei parvežame automobilius iš Vokietijos ir kitų Europos šalių bei suteikiame galimybę jums gauti gerą automobilį, investuojant minimaliai laiko ir pinigų.

AUTOMOBILIŲ IŠ VOKIETIJOS PAIEŠKA, APŽIŪRA, PIRKIMAS, TRANSPORTAVIMAS

Automobilių iš Vokietijos ir Europos pirkimo paslaugos

01

AUTOMOBILIO PAIEŠKA

Paiešką inicijuojame gavę informaciją apie jūsų ieškomą modelį. Suradę patraukliausius automobilius skelbimuose, aptariame juos su jumis ir pradedame automobilių apžiūras, jog įvertintume vizualią ir techninę jų būklę.

02

AUTOMOBILIO PIRKIMAS

Apžiūrų metu suradus lūkesčius atitinkantį automobilį aptariame jo techninį bei vizualinį stovį su jumis. Jei automobilis tinka, jį nuperkame (tą padaryti galima keliais būdais: per mūsų įmonę arba tiesiai iš pardavėjo) bei paruošiame transportavimui.

03

AUTOMOBILIO TRANSPORTAVIMAS

Nupirkus automobilį pasirūpiname jo transportavimu iki jums patogios vietos. Esant reikalui, galime padėti jį užregistruoti bei paruošti eksploatavimui, įskaitant tiek einamųjų detalių bei tepalų keitimą, tiek salono valymą.

KAIP VISKAS VYKSTA?

Procesas

01
KONSULTACIJA
KONSULTACIJA
02
PAIEŠKA
PAIEŠKA
03
APTARIMAS
APTARIMAS
04
APŽIŪRA
APŽIŪRA
05
APTARIMAS
APTARIMAS
06
PIRKIMAS
PIRKIMAS
07
GABENIMAS
GABENIMAS
08
REGISTRACIJA
REGISTRACIJA