AUTOMOBILIAI IŠ JAV

Vežame ir tvarkome automobilius iš JAV aukcionų

Automobilio iš JAV įsigyjimo procesu galime pasirūpinti nuo A iki Z, taupydami jūsų laiką ir pinigus.

Automobiliai iš JAV – tai geras būdas įsigyti naudotą automobilį pigiau, nei Vakarų Europos kaina. Deja, automobilio iš JAV pirkimo procesas yra gan sudėtingas bei imlus laikui – pradedant transportavimu, baigiant dalių paieška ir automobilio remontu.

Nupirksime automobilį iš JAV aukcione bei pasirūpinsime, jog jis būtų deramai parvežtas bei kokybiškai suremontuotas dalimis už patraukliausią kainą.

AUTOMOBILIAI IŠ VOKIETIJOS IR KITŲ EUROPOS ŠALIŲ

Perkame ir gabename automobilius iš Vokietijos

Surasime, apžiūrėsime, nupirksime bei transportuosime automobilį iš Vokietijos ar kitų Europos šalių.

Automobiliai iš Vokietijos ir Europos – tai puiki galimybė nusipirkti kokybišką bei tinkamai prižiūrėtą naudotą automobilį iš pirmo savininko. Tačiau, kartais automobiliai gali turėti paslėptų defektų, o kelionė užtrunka daug laiko ir gali nueiti perniek.

Apžiūrime, perkame bei transportuojame automobilius iš Vokietijos ir kitų Europos šalių bei suteikiame galimybę jums gauti gerą automobilį, investuojant minimaliai laiko ir pinigų.

KITOS PASLAUGOS

Padedame įsigyti, patobulinti ir parduoti automobilius

Teikiame ir kitas paslaugas, padėsiančias nusipirkti arba parduoti transporto priemonę.

Automobilio pirkimas ir pardavimas gali pareikalauti nemažai laiko ir pastangų. Galime palengvinti jums šiuos procesus, teikdami automobilių patikros, transportavimo, remonto ar automobilio paruošimo pardavimui paslaugas.

Jei norite įsigyti, parduoti arba patobulinti automobilį, susisiekite ir kartu aptarsime, kaip galime jums padėti.