AUTOMOBILIAI IŠ JAV

Vežame ir tvarkome automobilius iš JAV aukcionų

AUTOMOBILIO IŠ JAV ĮSIGYJIMO PROCESU GALIME PASIRŪPINTI NUO A IKI Z, TAUPYDAMI JŪSŲ LAIKĄ IR PINIGUS.

Automobiliai iš JAV – tai geras būdas įsigyti naudotą automobilį pigiau, nei Vakarų Europos kaina. Deja, automobilio iš JAV pirkimo procesas yra gan sudėtingas bei imlus laikui – pradedant transportavimu, baigiant dalių paieška ir automobilio remontu.

Nupirksime automobilį iš JAV aukcione bei pasirūpinsime, jog jis būtų deramai parvežtas bei kokybiškai suremontuotas dalimis už patraukliausią kainą.

AUTOMOBILIŲ IŠ JAV PIRKIMAS, TRANSPORTAVIMAS, REMONTAS

Automobilių iš JAV pirkimo ir remonto paslaugos

01

AUTOMOBILIO PIRKIMAS

Paiešką aukcionų platformose pradedame sužinoję, koks modelis jus domina. Suradę patraukliausius automobilius IAAI, Copart bei Manheim aukcionų platformose, aptariame juos su jumis ir gavę iš jūsų atitinkamą depozitą, statome aukcionuose.

02

AUTOMOBILIO TRANSPORTAVIMAS

Aukcioną laimėjus, pasirūpiname automobilio transportavimu nuo aukciono lokacijos iki uosto, automobilio pakrovimu į laivą bei plukdymu iš JAV į Klaipėdos uostą. Automobiliui atvykus į Klaipėdą pasirūpiname jo išmuitinimu.

03

AUTOMOBILIO REMONTAS

Automobilį išmuitinus, pasirūpiname jo transportavimu į remonto vietą bei pradedame remonto procesą paraleliai ieškodami dalių optimaliausia kaina. Sutvarkius kėbulą atliekame sueuropinimą bei paruošiame automobilį TA.

KAIP VISKAS VYKSTA?

Procesas

01
KONSULTACIJA
KONSULTACIJA
02
PAIEŠKA
PAIEŠKA
03
APTARIMAS
APTARIMAS
04
STATYMAI
STATYMAI
05
GABENIMAS
GABENIMAS
06
IŠMUITINIMAS
IŠMUITINIMAS
07
REMONTAS
REMONTAS
08
REGISTRACIJA
REGISTRACIJA